Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen!Gepost op Tuesday, 20 September 2005 om 14:28 door bob in Columns | No Comments »
New Balance heeft een fabriek in het Lake District, die 220 productiemedewerkers werk biedt. Met hoog-gekwalificeerde arbiedskrachten, uniek samengestelde teams, die continue uitgedaagd worden creative alternatieven op de concurrent aan te bieden, en met het vertrouwen zich van anderen te onderscheiden. New Balance is in de positie te overleven, te gedijen en een leidende rol in te nemen in een Industrie die voor het grootste deel de productie overzees heeft geplaatst (zoals bijvoorbeeld Nike, Adidas en Reebok). Hoewel het misschien niet de ideale oplossing is om producten uit Azie te weren is het wel het overwegen waard om in het vervolg gewoon voor New Balance te kiezen. Al is het alleen maar om een signaal af te geven. |
Geef een reactie: |

Hoewel steeds meer merken er zich van bewust zijn dat er iets gedaan moet worden aan de embargelijke omstandigheden in de fabrieken waar sportschoenen worden vervaardigd, blijkt dit in de praktijk nog erg tegen te vallen.